رپورتاژ آگهی

زمانی که سایت های خبری درباره ی محصولی، سایتی و یا خدماتی در سایت خود محتوا می نویسند و به آن وب سایت یک لینک از سایت خود به سایتی که درباره آن محتوا نوشته اند می دهند به آن رپورتاژ آگهی گفته می شود. این کار باعث می شود که سایت شما و اسم برندتان بیشتر دیده شود و به عبارتی برندینگ صورت گیرد، علاوه بر آن منجر به این می شود که یک بک لینک باکیفیت از این سایت دریافت کنید و اعتبار سایت شما نزد موتورهای جستجو بالاتر خواهد رفت.

مزایای رپورتاژ آگهی

بهبود سئو

بهبود سئو با رپورتاژ آگهی یکی از روش های متداولی است که تمامی رقیبان شما در حال انجام این کار می باشند، زیرا شما یک بک لینک باکیفیت با استفاده از انتشار رپورتاژ آگهی بدست خواهید آورد.

برندینگ

زمانی که سایت های معروف که روزانه کاربران زیادی دارند اسمی از سایت شما و خدمات و محصولاتتان بیاورند کم کم نام برند شما سر زبانها خواهد آمد و یکی از بهترین روش ها برای برندینگ کسب و کار خواهد بود.

قیمت مناسب

رپورتاژ آگهی یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای تبلیغات سایتتان می باشد، زیرا از این طریق کاربران زیادی وب سایت شما را مشاهده خواهد نمود و اکثر هم مخاطبان هدف شما می باشد.

فرق رپورتاژ آگهی با بک لینک چیست؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که اصلا فرق بین رپورتاژ آگهی با بک لینک چیست؟ آیا بک لینک همان رپورتاژ آگهی است؟ این سوال را می توانیم بدین شکل جواب دهیم که زمانی که شما رپورتاژ آگهی خریداری می کنید یک تا چند بک لینک فالو دریافت خواهید کرد و با انکرتکست دلخواهتان این کار را می توانید انجام دهید. اما از آنجایی که موتورهای جستجو به بک لینک های فالو بسیار حساس است اگر در طی زمان کوتاهی چند رپورتاژ آگهی منتشر کنید سایت شما را زیرنظر خواهد گرفت و با کوچکترین اشتباهی سایت شما را جریمه خواهد کرد. به همین دلیل است که خرید بک لینک اهمیت پیدا میکند، زیرا تفاوت بک لینک با رپورتاژ آگهی این است که زمانی که شما بک لینک تهیه می نمایید و به عنوان مثال پکیج 100 تایی خریداری می نمایید  بک لینک های فالو و نوفالو برای سایت شما ایجاد خواهد شد و این برای افزایش اعتبار وب سایت بسیار خوب می باشد، زیرا علاوه بر اینکه دائمی است و بسیار باکیفیت است زمانی که شما از دامنه های متفاوتی بک لینک ایجاد می نمایید سیگنال های مثبتی برای موتورهای جستجو ارسال خواهد شد و این به سئو سایت شما بسیار کمک کننده خواهد بود. در نتیجه می توانیم بگوییم که در کنار رپورتاژ آگهی ما به خرید بک لینک نیز نیاز داریم تا لینکسازی سایتمان طبیعی تر جلوه کند. برای خرید بک لینک های بسیار باکیفیت و قوی می توانید به صفحه خرید بک لینک راز بک لینک مراجعه نمایید.

چطور رپورتاژ آگهی جذاب بنویسیم

چطور رپورتاژ آگهی جذاب بنویسیم؟

برای نوشتن رپورتاژ آگهی باید دانش و علم این کار را داشته باشید تا یک محتوای بسیار تاثیرگذار برای مخاطبان آن وب سایت بنویسید، زیرا در غیر اینصورت هزینه و وقتی که برای این کار می گذارید از بین خواهد رفت.

در مرحله اول باید کلمات کلیدی آگهی و انکرتکست تان را مشخص کنید و با توجه به همان یک عنوان بسیار جذاب بنویسید. شاید به جرات بتوانیم بگوییم که عنوان رپورتاژ آگهی یکی از مهم ترین بخش ها در رپورتاژ آگهی میباشد. 

محصولات و خدمات خود را در محتوای رپورتاژ آگهی طوری معرفی نمایید که کاربرانی که آن محتوا را میبینند ترغیب شوند که به لینک سایت شما مراجعه نمایند و محصولات و خدمات شما را مشاهده نمایند.

محتوای شما باید ساده، مختصر و مفید باشد. علاوه بر این مواردی که ذکر کردیم، باید متن شما بهمراه عکس های جذاب و مرتبط باشد تا تاثیرگذاری آن دوچندان شود.

در چه سایت هایی باید رپورتاژ آگهی منتشر کنیم؟

هنگامی که بخواهیم در یک وب سایت خبری یا تخصصی رپورتاژ آگهی خود را منتشر کنیم باید قبل از هر چیزی به اسپم اسکور آن وب سایت دقت نماییم، در مرحله بعد باید در سایت هایی رپورتاژ منتشر نماییم که دامین آتوریتی بالاتری نسبت به سایت ما دارند.

تعداد صفحات ایندکس شده ی آن سایت نیز می تواند مهم باشد. علاوه بر این موارد مهم ترین بخشی که ما باید قبل از انتشار رپورتاژ آگهی باید بدان دقت کنید این است که آیا صفحات این سایت سریع ایندکس می شوند یا خیر. هر چه یک سایت سرعت ایندکس بالایی داشته باشد برای سایت ما بهتر است.

همچنین محتوای سایتی که قرار است در آن رپورتاژ منتشر کنیم باید با سایت ما مرتبط باشد، یعنی اگر وب سایت شما در حوزه ی فروش لپ تاپ است نباید در سایتی که محتوای آن درباره ی املاک است رپورتاژ بزنید، زیرا این کار می تواند برای سئو سایت شما مضر باشد.

به همین دلیل است که قبل از انتشار رپورتاژ آگهی باید دقت کافی داشته باشید تا هزینه و زمانی که برای این کار می گذارید به هدر نرود.

در چه سایت هایی باید رپورتاژ آگهی منتشر کنیم

سوالات متداول

قطعا هر دو، زیرا تمامی رقبای شما از هر دو روش استفاده می نمایند. به این دلیل شما نیز باید این کار را انجام دهید تا از آنها عقب نمانید.

بله، اگر شما در وب سایت هایی که ترافیک بالایی دارند رپورتاژ آگهی منتشر نمایید، از این طریق بازدید نیز دریافت خواهید کرد.

بله، به همین دلیل است که سئوکاران برای رپورتاژ آگهی هزینه و وقت خود را می گذارند. زیرا بسیار در سئو سایت تاثیرگذار می باشد.

نمی توان به این سوال جواب قطعی داد، اما بسته به کلمه کلیدی و رقبای شما بین بازه ی سه چهار روز تا دو هفته تاثیر آن را مشاهده خواهید کرد.

برای اینکه شما بتوانید در وب سایت های دیگر آگهی خود را منتشر نمایید هزینه ها متفاوت است و از 100 هزار تومان تا 20 میلیون متغییر می باشد.