آموزش ساخت بک لینک

آموزش ساخت بک لینک، لینکسازی (لینک بیلدینگ) از سطح مقدماتی تا پیشرفته

آموزش ساخت بک لینک

اگر می خواهید در زمینه سئو حرفه ای باشید، دانستن لینک Scheme حیاتی است. هر لینکی که هدف آن تغییر رتبه صفحه یا رتبه ی جستجوی گوگل یک وب سایت را داشته باشد، می تواند به عنوان یک لینک Scheme و نقض دستورالعمل های وبمستر گوگل در نظر گرفته شود. این به معنای هرگونه فعالیتی است که لینکهای وب سایت شما یا لینکهای خروجی از سایت شما را دستکاری می کند.

اصطلاح دیگری که قطعاً باید درباره آن بدانید انکر تکست است. انکر تکست به لینک قابل کلیک ارائه شده در یک صفحه وب اشاره دارد که به شکل یک کلمه یا عبارت در متن است. انکر تکست را می توان به عنوان متن قابل توجه و قابل کلیک در یک لینک توصیف کرد. همانطور که می بینید، انکر تکست ارتباط نزدیکی با سئو و بک لینک های با کیفیت بالا دارد.

بک لینک سئو

بهینه سازی موتورهای جستجو که قوی ترین و مقرون به صرفه ترین رقیب بازاریابی و تبلیغات محتوای سنتی است، با دو روش متفاوت توسط کارشناسان سئو که در چند وقت اخیر مورد بحث قرار گرفته است، اعمال می شود. اولین روش آن؛ سئو کلاه سیاه نامیده می شود که گوگل آن را به صاحبان وب سایتها توصیه نمی کند و آن را “غیرقانونی” معرفی کرده است. روش دوم سئو کلاه سفید نام دارد و توسط گوگل پیشنهاد می شود.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه بدون توجه به تجربه­ی کاربر انجام می شود. این یک روش بهینه سازی است که هدف آن فریب موتور جستجو و بازدیدکنندگان و بالا رفتن ترافیک و کلیک یک صفحه از سایت در مدت زمان بسیار کوتاه است. این روش قطعا توسط محبوب ترین موتور جستجوی جهان، گوگل توصیه نمی شود. در واقع، وقتی گوگل وب سایت هایی را که دارای سئو کلاه سیاه هستند شناسایی می کند، جریمه های سنگینی را اعمال می کند.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید روشی است که با بهینه سازی یک وب سایت مطابق با دستورالعمل های گوگل و سایر موتورهای جستجو، بازدیدکنندگانی را به دست می آورد که باز هم به وب سایت باز خواهند گشت. به عبارت دیگر؛ سئو کلاه سفید کاربر محور است و راز موفقیت آن نیز همین کاربر محور بودن آن است. در این روش طراحی سایت تا حد امکان ساده صورت میگیرد، هیچ کد غیر ضروری در زیرساخت سایت وجود ندارد و در هنگام بازدید از سایت، به راحتی می تواند اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

سئو کلاه سفید نسبتا سخت تر از سئو کلاه سیاه است، اما باعث جذب کاربران می شود و یک ارزش برای کاربران شما می آفریند. اگرچه این روش کمی زمانبر است، اما موفقیتی که کسب میکنید دائمی خواهد بود و مدیریت فرآیند برندسازی کسب و کارتان بسیار آسان تر است زیرا که بازدیدکنندگان شما دائمی هستند و به سایت شما بازخواهند گشت. برای انجام سئو کلاه سفید، باید محتوای با کیفیت و یونیک را در سایت خود منتشر کنید، از تگ کردن بیش از حد خودداری کنید و فقط از سایت های مرتبط با سایت خود لینک های خارجی دریافت کنید.

سئو کلاه سفید روشی است که برای یک کسب و کار توصیه می شود تا بتوانند در دنیای دیجیتال باقی بمانند و از رقبای خود متمایز شوند. اگر می خواهید وب سایتتان را با روش های قانونی در رتبه های برتر صفحات جستجو قرار دهید، می توانید سایت خود را به تیم متخصص راز بک لینک بسپارید.

بهترین مطالب آموزشی در زمینه لینکسازی را در راز بک لینک مطالعه کنید.

آخرین مطالب لینک بیلدینگ

آخرین آموزش های ساخت بک لینک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *