پست مهمان چیست و چرا مهم است؟

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
پست مهم چیست و چرا مهم است؟

فهرست مطالب

لحظه ای به این فکر کنید که شما یک مقاله واقعاً خوب برای وبلاگ خود نوشته‌اید و نمی‌توانید صبر کنید تا آن را منتشر کنید و به خوانندگان خود اجازه دهید تا از مقاله شما استفاده کنند، زیرا مطمئن هستید که بازخورد مخاطبان شما نسبت به محتوای شما عالی خواهد بود. اما دست نگه دارید!

چرا مقاله  خود را که کیفیت بالایی هم دارد به عنوان پست مهمان ارسال نمی کنید؟ این اتفاق می تواند برای وب سایت شما شگفت انگیز باشد و تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

استفاده از پست مهمان با محتوای باکیفیت یک راه عالی برای ارتباط با مخاطبان بیشتر و گسترش کسب و کار شما خواهد بود. علاوه بر اینها، دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید مقالات خود را به عنوان پست مهمان در وبلاگ ها و وب سایت های دیگر منتشر کنید.

اما در این مقاله به سه دلیل اصلی و مهم می پردازیم. شما بعد از مطالعه این مقاله به اهمیت و کاربرد استفاده از پست مهمان خواهید رسید. همچنین برای آموزش ساخت بک لینک بصورت رایگان نیز می توانید دیگر مقالات آموزشی راز بک لینک را مطالعه کنید.

پست مهمان اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد

پست مهمان اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد

هنگامی که یک پست مهمان را منتشر می کنید، بدیهی است که آن را در وب سایتی منتشر می کنید که موضوعات مشابه با سایت شما را دارند. بنابراین، اگر محتوایی در مورد موضوعات ورزشی می نویسید، نمی توانید پست های مهمان خود را در یک وب سایت آرایشی منتشر کنید.

بخاطر همین، اطمینان حاصل کنید که مخاطبی که مدنظر شماست این محتوا را مطالعه خواهد کرد و این امر موجب صرفه جویی در هزینه های کسب و کار شما خواهد بود.

اما به خاطر داشته باشید که ارسال مقاله ای که برای افراد غیر متخصص نوشته شده باشد به عنوان یک پست مهمان احتمالاً نتیجه مناسبی برای شما نخواهد داشت. به همین دلیل، باید در مورد موضوعی بنویسید که هنوز کسی ننوشته باشد یا اینکه متفاوت با محتواهای دیگر باشد و محتوای یونیک و مخاطب پسندی باشد. استفاده از این ترفند ها به احتمال زیاد خواننده را جذب خواهد کرد.

علاوه بر این مزایا، محتوای خاص و یونیک به کاربران نشان می‌دهد که شما در یک موضوع خاص تخصص دارید و به آنها خواهید فهماند که برای خواندن مقالات و محتوای بیشتر به سایت شما مراجعه کنند، به همین دلیل باید شما تمام تلاش خود را بکنید تا تخصص و نقاط قوت خود را با نوشتن محتوای یونیک و دست اول نشان دهید.

استفاده از پست مهمان نیازمند تخصص در تولید محتوا است

استفاده از پست مهمان نیازمند تخصص در تولید محتوا است

نوشتن مقاله ای که گنگ و ناخوانا است یا به خواننده این حس را القا کند که مقاله  شما برای او بسیار پیچیده است یا قابل فهم نیست، این نوع محتواها هیچ فایده و نفعی برای شما و سایتتان نخواهد داشت.

به همین دلیل، باید لحن محتوای شما ساده باشد و محتوایتان خوانا باشد، به عنوان مثال برای ایجاد صمیمیت با کاربران حتی می­توانید یک یا دو شوخی با آنها بکنید.

هدف اصلی شما در انتشار پست مهمان باید این باشد که خواننده را علاقمند کنید و سعی کنید او را به سمت دیگر محتواهای سایت خود بکشانید. به همین دلیل است که سبک نوشتن باید ساده باشد، زیرا شما یک مقاله علمی نمی‌نویسید، بلکه سعی ‌کنید بصورت ساده و از مبتدی توضیح دهید این کار باعث می شود محتوای شما به سادگی برای کاربر قابل درک باشد.

پست مهمان به شما کمک می کند تا نام برند خود را بر سر زبان ها بیاندازید

پست مهمان به شما کمک می کند تا نام برند خود را بر سر زبان ها بیاندازید

در قسمت انتهای پست مهمان (اگرچه ممکن است در بالای صفحه نیز باشد) معمولاً یک باکس کوچک حاوی بیوگرافی کوتاهی از نویسنده و یا کسب و کار وجود دارد. این باکس مانند معرفی نامه شما است و متنی است که باید هنگام ارسال متن خود به عنوان پست مهمان بنویسید و فرصتی عالی برای معرفی بیشتر به خوانندگان و مخاطبان شما است.

در متن پست مهمان، به خوانندگان نشان می‌دهید که در کاری که انجام می‌دهید مهارت دارید و می‌توانید در حوزه­ی تخصص خود به آنها کمک کنید.

باکس بیوگرافی نویسنده باید به صورت خودمانی نوشته شود، حتی لحن خنده‌داری داشته باشد تا کاربران متوجه شوند که شما با آنها صمیمی هستید و با شما ارتباط برقرار کنند. اما مهم تر از همه، باید به کاربران بگویید که چگونه می توانید به آنها کمک کنید و چرا شما فرد مناسبی برای کمک به آنها هستید.

برای این کار باید زیرک باشید. در بیوگرافی خود نگویید که: «از خدمات ما استفاده کن، شرکت من بهترین شرکت برای انجام این کار است». در عوض، کاری که باید انجام دهید این است که تجربه یا دستاوردهای خود را در یک زمینه و تخصص خود بنویسید تا خواننده بتواند به سادگی با شما ارتباط برقرار کند.

ضمنا اطمینان حاصل کنید که بیوگرافی شما با لحنی مناسب و رسمی نیز باشد. جملات کوتاه در مورد برخی توانایی های شرکت و کسب و کار شما کافی است.

و در نهایت، لینک های شبکه اجتماعی خود را در بیو قرار دهید. کاری که قطعا باید انجام دهید زیرا به افراد امکان می دهد تنها با چند کلیک با شما ارتباط برقرار کنند.

Simple Author Box یک مثال فوق العاده از این است که این باکس کوچک متن می تواند برای شما مفید باشد. بنابراین هنگام ایجاد بیوگرافی نویسنده در وبسایت های پست مهمان، کارهای متعددی را که می توانید با این باکس انجام دهید، بررسی کنید. مزایایی که می تواند برای وبلاگ شما به همراه داشته باشد بسیار زیاد است و کاربردهای فراوانی خواهد داشت.

پست مهمان، سئوی وب سایت شما را بهبود می بخشد

پست مهمان، سئوی وب سایت شما را بهبود می بخشد

مهم ترین کاربرد پست مهمان، لینک هایی است که در مقالات پست های مهمان خود قرار می دهید. اگر لینک وب سایت شما در باکس معرفی نویسنده وجود داشته باشد، می توانند رتبه سئوی شما را بسیار افزایش دهند.

لینک ها برای گوگل بسیار حیاتی هستند، بنابراین ایجاد هر چه بیشتر لینک منجر به افزایش رتبه وب سایت شما در کلمات کلیدی مد نظر شما می­شود­. هرچه افراد بیشتری به شما لینک بدهند، سایت شما بیشتر دیده می شود و بنابراین گوگل رتبه وب سایت شما را افزایش می دهد.

به همین دلیل مهم است که محتوای با کیفیتی بنویسید که باعث شود مردم بخواهند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. این نشان می دهد که کاری شما درست است و حرفه ای هستید و همچنین قابل اعتماد و ارزشمند است. اگر وب سایت دیگری با موضوع مشابه  به محتوای شما لینک دهد، به طور خودکار به اعتبار سایت شما می افزاید.

این اتفاق یکی از دلایلی است که شما باید مقاله های خوب و باکیفیت خود را به عنوان پست مهمان در وبلاگ های مختلف قرار دهید زیرا محتوای خوب و قابل اعتماد توسط وب سایت های قدرتمند و گوگل مورد توجه قرار می گیرد. همچنین لینک‌های وب سایت های مهمان به موتورهای جستجو نشان می‌دهند که می‌توان به وب‌سایت شما اعتماد کرد و مردم آنچه را که به دنبال آن هستند در وب سایت شما پیدا می‌کنند.

بدیهی است که اگر بودجه شما محدود باشد، ممکن است نتوانید از وب سایت­های معتبر لینک دریافت کنید (اغلب برای این کار هزینه می­گیرند) اما سایت­های زیادی وجود دارد که متن شما را به صورت رایگان منتشر می کنند زیرا به محتوای جدید نیاز دارند.

بنابراین کمی بررسی کنید و وبلاگ مناسبی را پیدا کنید که پست مهمان خود را در آن منتشر کنید و اعتبار خود را نزد گوگل افزایش دهید.

تحریریه راز بک لینک

تحریریه راز بک لینک

سفارش بک لینک
جستجو بین مطالب
آخرین مطالاب وبلاگ
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما برای ما مهم است، لطفا نظر دهید...x
به بالای صفحه بردن